• سه مدل ریمل که به هر خانمی پیشنهاد می شود.

سه مدل ریمل که به هر خانمی پیشنهاد می شود.

ریمل یکی از اقلام آرایشی است که بطور روزمره از آن استفاه میکنیم. همانطور که از پوشیدن هر روزه یک کفش و یا لباس خسته می شویم ، ممکن است استفاده زیاد از یک مدل ریمل نیز زیاد جالب نباشد. شاید شما دوست داشته باشید یک کفش را هر روز به پا کنید اما باید بدانید که بهتر است در برخی موقعیتها کفش دیگری را انتخاب کنید.

وقتی از ویانا مارتین، مدیر روابط هنرمندان حرفه‌ای در Kevyn Aucoin پرسیدیم که آیا یک قاعده‌ی کلی در مورد ریمل چشم وجود دارد یا نه؟ او پاسخ داد: بله، ریمل طبیعی و ساده برای روز مناسب است، اما برای شب من مژه‌های دراماتیک را دوست دارم. 

مارتین پیشنهاد میکند که در کیف آرایشی خود حداقل دو مدل ریمل داشته باشید ، یکی بعنوان ریمل روزانه و دیگر ریمل برای استفاده در مناسبتهای خاص.

1- ریمل روزانه :

بهتر است ریمل های حجم دهنده یا بلند کننده ای را برای مصرف روزانه داشته باشید که دارای خاصیت ضدآب نباشند. چراکه ریمل های ضد آب سنگین هستند و استفاده روزانه از آنها باعث چسبندگی مژه ها 

2- ریمل برای مناسبتهای خاص: 

برای مهمانیها و مراسمات خاص ریمل هایی استفاده کنید که خاصیت حجم دهنده و بلند کننده و یا حتی فرکننده داشته باشند و به این ترتیب چشمان خود را درشت تر کنید.

3- ریمل جهت تنوع آرایشی:

ریمل‌های رنگی یک راه عالی برای افزودن رنگ به ظاهر شما هستند. برای اینکار، تعداد زیادی گزینه‌ی فوق العاده وجود دارد. مارتین، ریمل‌های سبز پررنگ، بنفش، و آبی، که واقعا مژه‌ها را برجسته می‌کنند پیشنهاد می‌کند.

نظرات
نظر شما در باره این پست چیست؟
کد html ترجمه نمیشود
    بد            خوب

Tags: سه مدل ریمل که به هر خانمی پیشنهاد می شود. ریمل ضد آب ، ریمل حجم دهنده ، ریمل بلند کننده ، ریمل اصل ، ریمل اورجینال