• برند : Hugo Boss
  • ویژه : بانوان
  • نوع رایحه : گرم شیرین
  • حجم ادکلن : 75 میل
  • نوع عطر : ادو تویلت
  • وضعیت : موجود
  • 170,000 تومان


  • Boss Orange
توضیحات

خانه ي Hugo Boss در July 2009 ، رايحه ي جديد Boss Orange را وارد بازار مي کند که توسط بازيگر مشهور ، Sienna Rose Miller معرفي مي شود . رايحه ي جديد در يک بطري نارنجي فوق العاده مدرن و زيبا موجود است . Sienna در کنار بازيگري ، مدل و طراحي مد نيز انجام داده است . وي با ارائه ي نقش در فيلم هايي از قبيل Alfie ، Factory Girl ، The Edge of Love و بسياري ديگر ، از جمله فيلم هاي تلويزيوني The American Embassy ، Bedtime ، Keen Eddie ، معروف شده است . Sienna Miller در سال 1981 در نيويورک متولد شد اما دوران کودکي خود را در لندن سپري نمود ؛ سپس به شهر محل تولدش بازگشت و به مؤسسه ي Lee Strasberg رفت . وي در سال 2007 برنده ي جايزه ي EMA Futures Award, Environmental Media Awards شد . نسخه براي خانم ها ، Boss Orange با چهره ي تبليغاتي Sienna Miller هنرمند که نمايانگر خانم مدرن و شهري در حال جستجوي يک رايحه ي زيبا و زنانه مي باشد ، توجه ما را جلب مي کند . زيبايي ، فريبندگي ، آزادي و مستقل بودن و جذبه بخوبي با رايحه ي Boss Orange جديد وانمود شده است.

رایحه اولیه : سیب سرخ

رایحه میانی : گل سپید – شکوفه پرتقال

رایحه پایه : وانیل – چوب صندل سفید – درخت زیتون

نظرات
نظر شما در باره این محصول چیست؟
کد html ترجمه نمیشود
    بد            خوب

اخیرا بازدید شده

Boss Orange

Boss Orange

خانه ي Hugo Boss در July 2009 ، رايحه ي جديد Boss Orange را وارد بازار مي کند که توسط بازيگر مشهور..

170,000 تومان

شرایط و نحوه ارسال کالا

زمان تحویل:

برای دوستان عزیز ساکن شهر تهران تحویل کالا تا حداکثر 24 ساعت کاری پس از خرید انجام خواهد شد.
نکته: خواهشمند است در صورتیکه محدودیت زمانی برای تحویل بسته درب منزل را دارید حتماً زمان حضور خود را بین ساعت 8 صبح الی 20 در قسمت توضیحات اعلام فرمائید.

برای دوستان عزیز ساکن سایر شهرها در صورتیکه قبل از ساعت 13 خرید خود را انجام دهند در همان روز و پس از ساعت 13فردای کاری بسته خرید تحویل پست خواهد شد.
نکته:خواهشمند است برای حصول اطمینان از دریافت به موقع و کمک به تسریع امور پستی کدپستی خود را علاوه بر ذکر نشانی کامل بدقت وارد نمایید.

در صورتیکه جمع خرید حداقل 100,000 تومان باشد هزینه ی پیک در سراسر شهر تهران و هزینه ی پست در کل کشور رایگان می باشد.

در صورتیکه جمع خرید کمتر از 100,000 تومان باشد مبلغ 10,000 تومان بعنوان هزینه ارسال به جمع صورتحساب افزوده خواهد شد.