• برند : Bic
  • ویژه : آقایان
  • حجم ادکلن : 7.5 میل
  • وضعیت : موجود
  • 0 تومانThis product has a minimum quantity of 12
توضیحات

شماره 1 : مـردانه، غنی و پر قـدرت، آمـیخـته ای از مـشک و سرخـس وعطـرهای جنگلی که در کمال قدرت هرگز خـود راتحمیل نمیکند. مطمئن همچون کـسی که آن را بکار می گیرد.

شماره 2:  رایحه ای به طراوت سبزه زارها، آمیزش عطر جنگل و درخت لیـمو که به زنان و مردان فـعال شادابی و نیرو می بخشد

شماره 5: رایحه قوی جنگل، به همراه عطری متین از گل و میوه که جلوه ای از مردانگی و استواری به شما می بخشد.

شماره 6: با عـصاره ای از برگ نعناع و رایحه سـرخس، این عطر به نرمی برپوست می نشیند.

شماره 9: عـطری بی همـتا برای مردان امروز، همراه با احساس خنکی دلچسب با دسـت چینی از عطر میوه های تازه چون هنـدوانه، نارنـگی و لیمو در ابتدا و به دنبال آن بوی مشک و صندل،ویژگیهای منحصربه فردی داشته که در تمام سال می توان از آن استفاده کرد.

شماره 10:  رایـحه ملایم پرتـقال و نارنج تازه به همراه بوی نسیم دریایی احسـاس جوانی و طراوت را به ارمغان آورده و بوی خوش آن همچون پوست دیگری روی پوست شما قرار مـی گیرد. این عطر نـشاط و شـادابی را به شـما هدیه می کند.

شماره 13:عـطری جـدید مخصوص آقایـان با رایحـه ای ویـژه ترکیـبی از بوی ملایـم گلها، لیمـوتـرش، نـارنگی در زمیـنه ای از بـوی چـوبهای درخــت سرو وسدر که باعـث مانـدگاری عطر شـده و بر قدرت مردانگی آن می افزاید. عطری با طراوت و جذاب برای مردان امروز که دارای افکار برجسته ای هستند.

شماره 14 : عـطری سـرشار از طـراوت، بـا رایـحه شـکوفه های نارنگی، پرتقال،بهـمراه بوی خوش گلبرگهای گل یاس سوسـن وحشی که انـرژی مـثبـت می آفریند. بـوی دارچـیـن این عـطر اعتـماد بـه نفس رابه شما هدیه می کنـد  و عـطر خـوش نعنـاع هـندی و وانـیل آن آرامشی می بخشـدکه حتما بایستی آن را تجربه کرد.  استفاده از آن در فعالیـتهای ورزشی مورد علاقه شما تجربه دیگری است.

شماره 17: رایـحه نشاط بخش از نارنگی، گریـپ فروت ولیمو که زیر مایـه احساس برانگیز نعـناع هندی، چوب صندل سدر و وانـیل را به همـراه خود دارد و در انـتها بـوی جادوئی بـادام، برگهای ریحان و گل یاسمن تازه است  که باقی می مـاند. عطری است که مردانگی را در اوج لطافت القا کرده و جذابیت و اعتماد به  نفس را به شما هدیه می کند.

شماره 18:رایـحه ای با حس تـقابل انرژی زا، آمیزه ای از رایحه خوش مـرکبات لـیموترش، نـارنج و گلهای یاسمن شمعدانی که بوی برگهای بنفشه را نیز باخود به همراه دارد. درانـتـها نیـز عـطر گـرم و احـساس برانـگیز ادویـه جات و برگ درخت گـردو تأثیر جادوئی آن را دو چـندان مـی سازد. عـطری برای همه کسـانی که نهایت لذت را از زندگی می خواهند.

شماره 21: عطـری با طراوت و هیجان انگیز از گریپ فروت،نعناع و سـبزه زار که به همراه عطر خوش گشـنیز و گلهای شمـعدانی وسنبل رایحه ای دوسـت داشتـنی بوجود آورده و در پایـان خاطره از بوی چوب سدر ومـشـک از خود بجای می گذارد عطری برای مـردانی که درپی فـرصتهای طـلائی بـوده وهـمـواره مـوفـقیت را در تجربه های جدید جستجو می کنند.

شماره 22: رایحه استثنائی با ترکیبی از لیمو و گل ریحان و نعناع وحشی همراه با بوی خوش چوب سدر و مشک، عطری انرژی زا بـرای همه، خنک، راحت ایده آل برای ورزش تحرک و پویایی بیشتر.

نظرات
نظر شما در باره این محصول چیست؟
کد html ترجمه نمیشود
    بد            خوب

اخیرا بازدید شده

عطر بیک مردانه در 12 رایحه

عطر بیک مردانه در 12 رایحه

شماره 1 : مـردانه، غنی و پر قـدرت، آمـیخـته ای از مـشک و سرخـس وعطـرهای جنگلی که در کمال قدرت هرگز خ..

0 تومان

شرایط و نحوه ارسال کالا

زمان تحویل:

برای دوستان عزیز ساکن شهر تهران تحویل کالا تا حداکثر 24 ساعت کاری پس از خرید انجام خواهد شد.
نکته: خواهشمند است در صورتیکه محدودیت زمانی برای تحویل بسته درب منزل را دارید حتماً زمان حضور خود را بین ساعت 8 صبح الی 20 در قسمت توضیحات اعلام فرمائید.

برای دوستان عزیز ساکن سایر شهرها در صورتیکه قبل از ساعت 13 خرید خود را انجام دهند در همان روز و پس از ساعت 13فردای کاری بسته خرید تحویل پست خواهد شد.
نکته:خواهشمند است برای حصول اطمینان از دریافت به موقع و کمک به تسریع امور پستی کدپستی خود را علاوه بر ذکر نشانی کامل بدقت وارد نمایید.

در صورتیکه جمع خرید حداقل 100,000 تومان باشد هزینه ی پیک در سراسر شهر تهران و هزینه ی پست در کل کشور رایگان می باشد.

در صورتیکه جمع خرید کمتر از 100,000 تومان باشد مبلغ 10,000 تومان بعنوان هزینه ارسال به جمع صورتحساب افزوده خواهد شد.