• برند : Bic
  • ویژه : بانوان
  • حجم ادکلن : 7.5 میل
  • وضعیت : موجود
  • 0 تومانThis product has a minimum quantity of 12
توضیحات

شماره 3:  رایحه ای ظریف و شاعرانه که هر روز،تـمام روز همراه شـماست. عـطری به لـطافت زمزمه گلها و به شادابی بوستان های فرانسوی

شماره 4: رایحه ای رمزآلود و پر هیجان همچون شبهای پاریس آمیـخته ای غنی و پر دوام از عصاره گلها و میوه های معطر، که گرما، شور و جاذبه می آفریند.

شماره 7: آمیـخته ای هماهنگ از رایحه لطیف گلها و میوه های معطر برای روزهای پر مشغله زن امروز

شماره 8:معجونی از عطر میوه ها و سپس دست چینی ازگرمی و جاذبه گل ایلانگ، یـاس و شکوفه پرتقال و در آخر رایحه ای رمزآلود از مشک،چوب و عنبر که خاطره ای دلپذیر از ساعت فراغت شبانه به جای می گذارد.

شماره 11:احساس شـناوری در فضائـی از عطر میوه های تازه و گلـهای لطیف که دختـران جوان و پر انرژیِ را بسوی خود جـذب و آنان را در تمامی لحظات جوانی و نشاط همراهی میکند. 

شماره 12:  رایـحه ای رمـزآلود و پرهیجان که عطری خوشبـو و غنی از رایحه گلها و دستچینی انرژی زا از گیاه گریپ فـروت و بهـار نارنـج می آفرینـد و درپـایـان از آن خاطـره ای به مانـند کسی که آن را استفاده می کند بجا میگذارد

شماره 15: معـجـونی از عطر میوه نارنگی و نارنـج با آمیزه ای از رایحه چای سبزکه طراوتی تحسین برانگیز می آفریند ترکیب عطر چوب سدر و صـندل و بوی ملایم مشـک به احساس زنـانه آن افزوده و آن را مناسب هرساعتی از روز می سـازد.رایحه ای ویژه، نیرو بخش و احساس برانـگیز مناسب دختـران و خانـمهای جوان با سلیقه امروزی.

شماره 16:عـطر سبدی از گلهای شاداب و با طراوت یاس هندی بنفـشه و سوسن سفیدکه همراه عطر میوه های آبدار و خـوش رنگ و بـوی آناناس، انـبه هـندوانه، گـلابی و میوه های قـرمز که ترکیـب آن با عـطر پر طـراوت چوبهای خوشبو، مشک و درخت وانیل از آن اکسیری جادوئی بوجود آورده است. عطری قوی است پر از رمز و راز هـمچون دنیای شبانه خانمهای شاد، با شخصیت و مـصمم.

شماره 19:عطـری ویـژه برای استفاده در طـول روز، رایـحه ای شیرین از گـلهای یاسمن، فرزیای سـفید و بوی خوش نارنـج و عطر رزهای وحـشی، یاس و گشنیز معطر که  رایـحه ای فریـبا خلق می کند و در پـایان نیز عطری دل انـگیز و قوی از وانـیل و نعـناع بجـای میگذارد و عطری لـطیف و دلفریب معرف شخصیت پر احساس و مشکل پسند زن ایرانی.

شماره 20:  ترکیـبی قوی و احساس برانگیز از وانیل معطر عنبر و ادویه که همراهی میخک و گل ابریشم و عطر میوه ها بویژه عطر ملایم نارنج بر طراوت آن می افزاید عطری شورانگیز و افسـونگر مناسب بانوان برای استفاده در اوقات فراغـت شبانه.

شماره 23: ترکیبی از بوی چوب تازه، رایـحه نارنگی و ادویه جات (هل و فلفل) به همراه عصاره گشـنیز زنبق زرد و یاس که در پایان بوئی قوی و دلـچسب از عطر چوب سدر و عنبر بجـای می گذارد. عطری سـرشار از بوی تازگی و نشاط مناسب برای استفاده در طول روز برای خانمهای خوش سلیقه و پر مشغله امروز

شماره 24:  رایحه ای ازگلبرگ های سوسن وحشی، رز و آمیزه ای از عطر میوه ها و سبزه زارها که سرانجام اثری از بوی مـلایم و گرم چوبـهای قیمتی و صـندل را به یـادگار می گذارد.عطـری که به آرامـی روی پوسـت خانمـها نشسته و همـچون گل لطیف است. مناسب خانمهایی کـه خود را در اوج مـی بینند عـطری منـاسب بـرای استفاده در شب.

نظرات
نظر شما در باره این محصول چیست؟
کد html ترجمه نمیشود
    بد            خوب

اخیرا بازدید شده

عطر بیک زنانه در 12 رایحه

عطر بیک زنانه در 12 رایحه

شماره 3:  رایحه ای ظریف و شاعرانه که هر روز،تـمام روز همراه شـماست. عـطری به لـطافت زمزمه ..

0 تومان

شرایط و نحوه ارسال کالا

زمان تحویل:

برای دوستان عزیز ساکن شهر تهران تحویل کالا تا حداکثر 24 ساعت کاری پس از خرید انجام خواهد شد.
نکته: خواهشمند است در صورتیکه محدودیت زمانی برای تحویل بسته درب منزل را دارید حتماً زمان حضور خود را بین ساعت 8 صبح الی 20 در قسمت توضیحات اعلام فرمائید.

برای دوستان عزیز ساکن سایر شهرها در صورتیکه قبل از ساعت 13 خرید خود را انجام دهند در همان روز و پس از ساعت 13فردای کاری بسته خرید تحویل پست خواهد شد.
نکته:خواهشمند است برای حصول اطمینان از دریافت به موقع و کمک به تسریع امور پستی کدپستی خود را علاوه بر ذکر نشانی کامل بدقت وارد نمایید.

در صورتیکه جمع خرید حداقل 100,000 تومان باشد هزینه ی پیک در سراسر شهر تهران و هزینه ی پست در کل کشور رایگان می باشد.

در صورتیکه جمع خرید کمتر از 100,000 تومان باشد مبلغ 10,000 تومان بعنوان هزینه ارسال به جمع صورتحساب افزوده خواهد شد.