Trussardi

Trussardi

کشور: Italy

تروساردی یک برند مد و سبک زندگی ایتالیایی است که تولد 100 سالگی خود را در سال 2011 در ایتالیا جشن گرفتند. این کمپانی در سال 1911 توسط Dante Trussardi در زمینه دستکش سازی آغاز کرد و در این رشته موفقیتهای بسیاری بدست آورد و از تولیداتش برای خانواده سلطنتی بریتانیا استفاده میکردند. تروساردی فعالیت خود را در زمینه های چمدان، کیف و لوازم جانبی خانه و اداری و همچنین ژاکتهای چرمی گسترش داد. بعد از مرک تروساردی نوده اس نیکلا حرفه او را ادامه داد و پس از نیکلا مدیریت این کمپانی به دست چهارمین نسیل این خانواده افتاد.

اولین عطر این کمپانی Trussardi for women میباشد که در یک بطری شیشه ای با روکش چرم توسط نیکلا طراحی و تولید شد. تروساردی از سال 1983 تا 2015 تعداد 31 ادکلن در کارنامه کاری خود دارد.

عطرهای این کمپانی بشرح ذیل میباشد: 

Bianco        Blue Land        Donna Trussardi        Donna Trussardi 2011        Essenza del Tempo        Fresh        Fresh Uomo        L'Uomo        Light Her        Light Him        My Land        My Name         My Scent        Python        Python Uomo         Trussardi        Trussardi A Way for Her         Trussardi A Way for Him         Trussardi Action Donna         Trussardi Action Uomo         Trussardi Black Extreme         Trussardi Delicate Rose         Trussardi Inside Delight         Trussardi Inside for men         Trussardi Inside for women        Trussardi Inside Iced        Trussardi Jeans        Trussardi Jeans Men         Trussardi Skin        Trussardi Uomo         Uomo Trussardi 2011

محصولی در این دسته وجود ندارد