سیاست حفظ حریم خصوصی در آف بن

خرید از وب سایت آف بن، یعنی پذیرفتن شرایط و قوانین این مجموعه و به معنای آگاه بودن عزیزان از این شرایط و پذیرفتن آن تلقی خواهد شد. لازم بذکر است که کلیه شرایط و قوانین مندرج در این سایت نیز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و همه مجموعه آف بن نیز خود را موظف به اجرای این قوانین می دانند.

در این راستا مجموعه آف بن تمامی اطلاعات مشتری را جزو حریم خصوصی خود می داند و همواره جهت حفظ و عدم انتشار آن از تمامی پروتکل ها و کنترل های امنیتی استفاده می نماید.

همه مطالب موجود در سایت آف بن مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر ، فایل ها و کلیه محتوای تولید شده و علائم تجاری ثبت شده جزئی از اموال آف بن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار آف بن می باشد، بنابراین هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آف بن محفوظ می‏‌دارد و کلیه این حقوق به صراحت برای آف بن خواهد بود.

لازم بذکر است در صورت استفاده از وب سایت آف بن، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

کاربرانی هم که به سنین قانونی نرسیده اند بدلیل اینکه در پرداخت وجه، پیگیری های قانونی و سایر موارد قانونی و حقوقی به مشکل بر می خورند امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت.